ZÁKROKY

Vyberte si typ zákroku

Aplikace botulotoxinu

Botulotoxin se aplikuje primárně k ošetření horní třetiny obličeje, zejména k vyhlazení příčné vrásky mezi obočím (glabelly), k léčbě horizontálních vrásek čela a k odstranění vějířovitých vrásek kolem očí. Plný účinek botulotoxinu se dostaví do 10 dnů a přetrvává 3 až 4 měsíce, někdy až 6 měsíců. Délka působení botulotoxinu závisí na několika faktorech. Po aplikaci botulotoxinu se může v místě vpichu objevit drobné zarudnutí, modřinka, případně lehce otok. Botulotoxin není možné aplikovat dříve než za 3 měsíce od předchozí aplikace. Zákrok není vhodný pro těhotné a kojící ženy, kontraindikován je také při infekci nebo otoku dané oblasti.

Výplně kyselinou hyaluronovou

Ošetření výplní na bázi kyseliny hyaluronové je vhodné ke korekci jemných i hlubokých vrásek a vkleslých jizev. Je možné také tvarovat lícní kosti, hranu čelistí, bradu, případně vyřešit určité asymetrie v obličeji. Další uplatnění nachází při zvětšení, hydrataci a tvarování rtů. Před aplikací výplně provádíme konzultaci s lékařem. Ošetření provádíme v místním znecitlivění anestetickou mastí. V místě vpichu se může vytvořit modřinka, případně dočasný mírný otok. Po aplikaci výplně lze bezprostředně zařadit běžný denní režim bez omezení. Definitivní efekt se dostavuje do několika málo dní, ošetření přetrvává 6 až 12 měsíců dle typu výplně a individuálních faktorů.

Mezoterapie – mikrojehličkování​

S pomocí mezoterapie lze dosáhnout omlazení pleti. Ošetření spočívá v aplikaci hydratačního séra pomocí drobných jehliček. Mezoterapie zlepšuje vzhled pleti při akné, u drobných jizev, pigmentových skvrn a vrásčité pleti.

Profhilo – biomerodelace, hydratace, novotvorba kolagenu

Profhilo obsahuje vysokou dávku kyseliny hyaluronové vyrobené formou tzv. SuperSkinBoosteru. Zvyšuje hydrataci, tvorbu kolagenu I, III, IV, VII a elastinu ve fibroblastech. Efekt působení se nazývá bioremodelace. Zlepšením mechanických vlastností pokožky dochází současně k vypnutí vzniklých vrásek. Výsledkem je remodelace tkáně s potlačením změn způsobených věkem nebo nadměrným sluněním.

Ošetření vlasové pokožky pomocí kmenových buněk

Aplikace kmenových buněk a růstových faktorů do vlasové pokožky pomocí jehliček. Zpomaluje proces vypadávání vlasů a aktivuje růst vlasů nových. Velmi účinný v počátečním stádiu řídnutí kštice různého původu, včetně mužskéto typu plešatosti.

Belkyra

Přípravek BELKYRA slouží k trvalému odstranění podbradku, způsobeného množstvím nahromaděného tuku v této oblasti. K dosažení požadovaného výsledku jsou zapotřebí 2 až 4 aplikace. 

Aplikace botulotoxinu do podpaží k omezení pocení

Botulotoxin aplikovaný drobnými mikrovpichy do podpaží působí na potní žlázy a tlumí jejich aktivitu. Účinek se dostaví za 2 až 3 týdny po aplikaci a přetrvává až 10 měsíců.

Přejít nahoru